.
- doporučujeme
Vážení přátelé Tato   stránka   je   určena   organizačním   a   vnitřním   potřebám školy.     Materiály     a     informace     jsou     určeny     především studentům.    Soubory   ke   stažení   -   doprovodné   texty   k   výuce jsou   chráněné   heslem(H),   které   získáte   členstvím   ve   škole LIANG-I. Texty pro veřejnost  jsou bez hesla. Než začnete studovat  H Jak cvičit doma   H Starodávné pro současnost   Rozvoj kvalit mysli a srdce Sútra Sin sin ming  Jak to vlastně je I.   H Jak to vlastně je II.   H Zpěv vznešeného
LIANG - I   škola původního tchaj-ťi čchüan stylu Čchen
Cestou dávných mistrů
HOME HOME
- doporučujeme
CHEN STYLE TAI JI QUAN
KUNG FU - volně přeloženo -  “ Nejzazší dovednost” Všichni   lidé   nemohou   naplno   studovat   bojové   umění, ale    mohou    být    dobří    právě    v    tom,    co    dělají.    Pak nabývají jejich životy zcela přirozeně vyššího smyslu.
škola LIANG - I
GALERIE GALERIE
navštivte
TEXTY KE STAŽENÍ
STAŇTE SE I VY STUDENTY NEBO PŘÍZNIVCI ŠKOLY LIANG-I na FB stránce školy naleznete velké množství příspěvků, rad i metodických pokynů,  jež mohou být užitečné pro všechny adepty TAI JI QUAN, QI GONGU a duchovního zrání obecně.
Nepřehlédněte: