.
- doporučujeme
Vážení přátelé Tato    stránka    je    určena    organizačním    a    vnitřním    potřebám    školy. Materiály   a   informace   jsou   určeny   především   studentům.    Soubory ke   stažení   -   doprovodné   texty   k   výuce   jsou   chráněné   heslem( H) , které   získáte   členstvím   ve   škole   LIANG-I.   Texty   pro   veřejnost      jsou bez hesla. Než začnete studovat H Jak cvičit doma H Starodávné pro současnost   Rozvoj kvalit mysli a srdce Sútra Sin sin ming  Jak to vlastně je I. H Jak to vlastně je II. H Zpěv vznešeného
LIANG - I   škola původního tchaj-ťi čchüan stylu Čchen
Cestou dávných mistrů
HOME HOME
- doporučujeme
CHEN STYLE TAI JI QUAN
KUNG FU - volně přeloženo -  “ Nejzazší dovednost” Všichni   lidé   nemohou   naplno   studovat   bojové   umění, ale    mohou    být    dobří    právě    v    tom,    co    dělají.    Pak nabývají jejich životy zcela přirozeně vyššího smyslu.
škola LIANG - I
GALERIE GALERIE
navštivte
TEXTY KE STAŽENÍ
STAŇTE SE I VY STUDENTY NEBO PŘÍZNIVCI ŠKOLY LIANG-I na FB stránce školy naleznete velké množství příspěvků, rad i metodických pokynů,  jež mohou být užitečné pro všechny adepty TAI JI QUAN, QI GONGU a duchovního zrání obecně.
Nepřehlédněte:
JARNÍ SEMESTR VÝUKY - VŠECHNA SPOLEČENSTVÍ ŠKOLY                                                    
https://www.youtube.com/watch?v=Xqhj3NqQ9Zk